Share this article

Kayti Selbie

Knihovnice

Kayti začala svou kariéru v podnikání a nakonec se stala analytikem kontroly produktů pro velkou maloobchodní společnost na jihu Anglie. Po několika letech práce s dětmi ve svém volném čase se v roce 1994 rozhodla věnovat se kariéře ve výuce a v roce 1994 se kvalifikovala jako učitelka s BEd (Hons). Během svého bakalářského studia navštívila Kayti Olomouc, aby vyučovala angličtinu a pomohla vést školení pro učitele anglického jazyka.

Po několika letech výuky v Southamptonu se Kayti dostala zpět do Prahy v roce 1999, kde před návratem do Velké Británie v roce 2007 učila na mezinárodní škole. Následně učila 11 let na státní škole v Plymouthu, kde byla členkou tým vedení odpovědného za gramotnost a školní knihovnu.

Kayti je vdaná, s manželem Philem mají dceru která žije v Anglii a je ilustrátorkou na volné noze. Před návratem do Prahy a nástupem do ECP v roce 2019 získala Kayti cenu MEd a Národní cenu CPD za osobní, sociální a zdravotní vzdělávání (PSHE). Je vášnivou čtenářkou, miluje divadlo a umění a je nadšená schopností vzdělávání transformovat životy.