Den otevřených dveří v Anglickém gymnáziu 15. 1. 2020

Share this article

ECP Open Day

Přidat do kalendáře

Den otevřených dveří je skvělou příležitostí osobně poznat atmosféru ve škole. Zájemci o studium se mohou zúčastnit ukázkových vyučovacích hodin a seznámit se se stylem výuky na Anglickém gymnáziu. Rodiče mají mezitím příležitost setkat se s ředitelem školy, panem Nigelem Brownem, pedagogy a koordinátorkou přijímacího řízení, slečnou Barborou Němečkovou, která jim poskytne podrobné informace o přijímacím řízení.

Prvním krokem přijímacího řízení pro příští školní rok je sjednání termínu na individuální pohovor s ředitelem školy. Během tohoto setkání dostanete více informací o naší škole a můžete se na cokoli zeptat. (Pohovor není zkouška, pomůže nám však získat hrubý odhad úrovně angličtiny dítěte.) Kontaktujte nás, prosím, telefonicky, případně vyplňte dotazník s potřebnými kontaktními údaji, abychom se vám mohli co nejdříve ozvat.

Program dne otevřených dveří:

  • 13.00 začátek dne otevřených dveří
  • 13.00 až 15.00 prohlídka školy v doprovodu studentů
  • 15.00 až 15.45 diskuse rodičů s ředitelem a zástupci školy
  • 15.05 až 15.45 účast zájemců o studium na ukázkových vyučovacích hodinách dle výběru:
    věda (učebna 215) – pro zájemce do 1. a 2. ročníkuněmecký jazyk (učebna 118) – pro zájemce do 1. a 2. ročníku (začátečníci-mírně pokročilí)
    dějepis (učebna 109)– pro zájemce do 1., 2. a 3. ročníku seznámení s programem IB (učebna 113) – pro zájemce do 4. a 5. ročníku
  • 15.45 až 17.00 Otevřená škola: ukázka aktivit studentů v jednotlivých předmětech – program na samostatném listu

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte:

Barbora Němečková, koordinátorka přijímacího řízení

+ 420 283 101 206

barbora.nemeckova@englishcollege.cz,

www.englishcollege.cz

POZNÁMKA: Parkování možné v Galerii Fénix.

Vzhledem k tomu, že Dny otevřených dveří jsou důležitou součástí života školy, pořizujeme v průběhu odpoledne fotografie k využití na nástěnkách a pro marketing. Pokud si Vy a/nebo Vaše dítě nepřejete být na našich fotografiích, upozorněte na to, prosím, našeho fotografa.

Rodiče i potenciální studenti jsou srdečně zváni!

K dispozici bude občerstvení.