Pozvánka na konferenci ECP Modelová jednání OSN 26.-27.1. 2019

Share this article

Konference MUN (Modelová jednání OSN) na Anglickém gymnáziu

…konference, na které se studenti z celého světa zapojují do debat a diskusí k zamyšlení se nad současnými politickými otázkami, stejně jako to probíhá v Organizaci spojených národů

Tým  ECPMUN s radostí představuje svoji novou konferenci 2019, která se bude konat od 26. do 27. ledna v Praze. Konference MUN (Modelová jednání OSN) je charitativní projekt, který se bude konat v centru Prahy. Zúčastnit se mohou studenti z celého světa. Dozví se o současných politických a ekonomických otázkách prostřednictvím debat a diskusí v souladu s postupy OSN. Jsme hrdí na to, že na naší konferenci přivítáme několik hostujících řečníků. Přednášející se podělí o své zkušenosti a představí své poutavé příběhy z politických a ekonomických sfér světa těsně před začátkem našich debat.

Rádi uvítáme středoškoláky z nejrůznějších kultur a prostředí, což zajišťuje, že naše konference jsou různorodé, zajímavé a umožňují našim delegátům, aby si našli přátele z celého světa. Důležité je, že se snažíme, aby se konference MUN stala příjemnou a zábavnou zkušeností, při níž se vy, vaši spoluúčastníci i vaši vedoucí hodně naučíte a získáte báječné vzpomínky.

Náš tým ECPMUN pilně pracuje na tom, aby zajistil, že váš čas bude dobře vynaložen, a dělá vše, co je v jeho silách, aby konference ECPMUN byla pro vás co nejpříjemnější. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu na ecpmun@gmail.com.

Nemůžeme se dočkat, až se s vámi na akci setkáme.

S pozdravem,

Váš tým MUN

Více informací je k dispozici na následujících odkazech:

https://www.instagram.com/ecpmun/

https://www.facebook.com/ecpmun/

https://www.facebook.com/events/544856996032613/