Share this article

Tony Emmerson

zástupce ředitele, odpovědný za ochranu práv dětí, chemie

Tony studoval chemii na Queen Mary University a upřednostňoval hluk a jasné světlo Londýna před tichem a tmavším nebem venkovské severní Anglie, kde vyrůstal se třemi hlavními zálibami: chemie, anglická literatura a hudba. Po absolvování bakalářského studia se rozhodl pro změnu, pracoval ve finančním a soukromém vyšetřovacím odvětví a psal články pro hudební časopisy. Poté konečně začal vyučovat s cílem otevírat dveře a rozšiřovat horizonty dětem, tak jak toho učitelé dosáhli v jeho případě. Tony obdržel pedagogickou kvalifikaci na University East Anglia a pak se vrátil do Londýna a vyučoval přírodní vědy na prestižní škole Notting Hill a Ealing High School.

Na Anglickém gymnáziu byl jmenován vedoucím oddělení přírodních věd v roce 2006 a v následujících letech oddělení rozšířil a zrenovoval laboratoře. Poté převzal zodpovědnost za zkoušky a akademickou administrativu a v současné době je zodpovědný za učební plány a hodnocení, vedeí tým vedoucích předmětových oddělení a podporuje ředitele v rámci své funkce zástupce ředitele.

Pevně ​​věří, že data lze využít k vytváření individuálního přístupu ke každému studentovi a na toto téma pravidelně hovoří na konferencích a webinářích, aby se podělil o své odborné znalosti a nápady. V roce 2020 získal britskou odbornou kvalifikaci pro vedení škol (NPQH) od organizace Institute of Education, London. Když zrovna nepracuje, mezi jeho hlavní zájmy patří hudba (zejména český jazz a anglický rock), aktuální dění, zahradničení, kriket a dobré jídlo.