Úspěchy v herectví

Share this article

ECP students as film stars

Gratulujeme naším studentům (Yelisey Kazakevich, Selma Kaymakci, Priya Ghotane, Anise Napoleao dos Reis, Lily Huong Mac a Sam Talacko) k dokončení jejich práce na filmu White Bird: A Wonder Story s Gillian Anderson a Helen Mirren v hlavní roli. Režisérem filmu je Marc Forster (natočil Quantum of Solace, Monster’s Ball). I když se Matyáš Hronek ve filmu neobjevil, byl dvojníkem Bryce Gheisara a dostal tak příležitost setkat se s Helen Mirren! Podívejte se na profily našich studentů na IMDB a zvyšte jejich hvězdné hodnocení!


Výuka dramatické výchovy

Výuka dramatické výchovy se na Anglickém gymnáziu během covidových opatření přizpůsobila. Více se zaměřila na zvýšení kvality hereckých výkonů našich studentů před kamerou. Casting pro hollywoodské produkce, jako byla tato, se odehrával na dálku. Jedinou výjimkou bylo krátké období na konci roku 2020, kdy byl natáčecí areál otevřen. Velké díky patří agentuře Myrnyx Tyrnyx Casting. Poskytla nám tuto úžasnou příležitost a spolupracovala s námi na rozvoji dovedností našich studentů. Jsme nesmírně hrdí na to, jak se naši studenti přizpůsobili těmto změnám v učebních osnovách. Je skvělé vidět, kolik z nich bylo odměněno nejpůsobivějším výsledkem ze všech: příležitostí hrát ve filmu.

Herec se připravuje

Yelisey Kazakevich ve filmové upoutávce na Barrandově napodobuje Marlona Branda. Yelisey se letos v předmětu IB Theatre zaměřil na Stanislavského a naturalistické herectví. To se vyplatilo v ukázce na fotografii momentu ve stylu Ricka Daltona.