Den soutěžních aktivit

Share this article

House Challenge Day

Náš první den soutěžních aktivit House Challenge Day se konal ve středu 27. května. Ačkoli byli studenti fyzicky odloučeni, všichni soutěžili o body pro svoji kolej tím, že se snažili plnit zvolené výzvy. Ráno si museli vybrat jednu fyzickou výzvu a odpoledne se poprali s intelektuální výzvou. Nebyl to jen den strávený bez počítače, ale nabídl mnohem více (:more).

Všichni účastníci museli nahrát fotografii nebo video výsledku své činnosti. Podařilo se jim otestovat svoje limity a naučit se nové dovednosti nebo se zdokonalit v různých oblastech. Mnoho studentů si vybralo aktivity, které by si jinak nikdy nezkusili. A výsledek byl fascinující! Vzešla z toho spousta kreativity!

Nejprve proběhla startovací výzva, která byla na čas a studenti museli dle instrukcí složit krabičku z papíru. Vítězem se stal Petr Chytil z 2. ročníku, který tak získal první body pro svoji kolej Ventus za nejrychlejší zaslání fotografie hotového díla.

Po ukončení všech aktivit museli učitelé posoudit všechny příspěvky, aby bylo možné určit vítěze v jednotlivých kategoriích. Museli projít 324 různých souborů! Někteří studenti dokonce do svých videí zapojili i své rodiny, jako například Aneta Řehořová do své taneční kreace:

Zde jsou výsledky:

Blahopřejeme koleji Terra k vítězství v bodování jednotlivých kolejí. Na dalších místech skončili koleje Aqua, Ventus a Ignis. Bylo skvělé vidět tolik talentu a radosti, která vzešla z pokusů zvládnout náročné úkoly.

Fyzické výzvy (jednotlivé kategorie)

Skok přes švihadlo
Vítěz – Dmitry Cheremisin, Y3 Terra

Tanec
Vítěz – Antonie Kolínová and Veronika Šolcová Y2 (Terra and Ventus)

Žonglování
Vítěz – Lukáš Kašpar, Y2 Terra

Intelektuální výzvy (jednotlivé kategorie)

Vlaštovky – jejich složení a lítání vypadalo jednoduše, ale nebylo to tak! 
Vítězové – Adam Víšek Y3 Ignis a Alexandr Jiroušek, Y1 Terra

Vaření, pečení – děkujeme za nové recepty! 
Vítězové – Selma Kaymakci, Y3 Aqua a Jiří Veselý Y2 Aqua

Koláž – obrázek z fotografií – výtvory budou prezentovány ve školním kalendáři na příští rok!

Vítěz – Sofie Balharová  Y1 Aqua

Speciální ocenění: 
Ema Srnková Y4 Aqua: Skok přes švihadlo
Sofia Kalinina, Y2 Ignis a Veronika Moravcová, Y1 Ignis: Koláž
Aneta Řehořová, Y4 Ventus: Tanec
Martin Růžička, Y3 Ventus: Skok přes švihadlo