ECP sdílí své zkušenosti se světem

Share this article

Webinar on CEM

V pátek povede zástupce ředitele Anglického gymnázia Tony Emmerson webinář pro učitele. Probíhat bude pod záštitou organizace CEM (Centrum pro hodnocení a monitorování). CEM je předním poskytovatelem nástrojů pro hodnocení a analýzu dat pro vzdělávací instituce po celém světě. Mnohé z nich jsou prestižní školy v rámci sítě HMC ve Velké Británii i v zámoří.

Pan Emmerson bude sdílet své odborné znalosti a nápady o tom, jak používat data k podpoře studentů v mezinárodním kontextu. Webinář je součástí závazku ECP k tomu, aby stálo v popředí mezinárodní vzdělávací scény a jedinečným způsobem kombinovalo to nejlepší z britského i mezinárodního vzdělávání.

Pan Emmerson v současné době na Anglickém gymnáziu odpovídá za kurikulum a hodnocení. Vede tým vedoucích předmětových oddělení a podporuje ředitele školy v rámci své pozice prvního zástupce ředitele. Pevně věří v rozvíjející se roli IT ve vzdělávání ve formě nástroje k podpoře procesu učení a také k přípravě studentů na profesní život v 21. století.