Vzkaz od prince z Walesu, patrona školy

Share this article

The ECP Prince of Wales Scholarship

Jeho královská výsost princ z Walesu je britským patronem Anglického gymnázia. Všichni v ECP byli velmi dojati, když jsme od něj obdrželi tuto zprávu, v níž nám přeje všechno nejlepší. Jsme velmi vděčni princi Charlesovi za to, že na nás myslí. Sám prodělal nemoc Covid-19 a jsme rádi, že se plně zotavil.

Zakládající patron

Prezident Havel požádal prince Charlese, aby se k němu připojil jako zakládající patron Anglického gymnázia. Od otevření školy v září 1994 princ z Walesu navštívil ECP dvakrát. Poprvé to bylo v říjnu 2000 a poté se k nám znovu vrátil v březnu 2010. Mnoho učitelů a bývalých studentů má velmi pěkné vzpomínky na jeho návštěvu a na princův zájem o naši školu.

Text vzkazu:

Vzhledem k tomu, že čelíme poměrně nebývalým výzvám, chtěl jsem vás jen informovat o tom, že v tomto úzkostném čase pro nás všechny myslím konkrétně i na vás.

Zažíváme hluboké narušení normálního života, a proto si dokážu dobře představit nepříjemné potíže, se kterými se setkáváte.

Nicméně nepochybuji o tom, že těmto novým okolnostem čelíte s odhodláním, představivostí a vynalézavostí. Buďte si jisti, že v tomto konání máte moji podporu, mou vděčnost a můj obdiv.